Új hozzászólás Aktív témák

  • Ergo_Proxy

    tag

    Anno minden idegesítő szarsága ellenére én imádtam a Wildlands-t, szerintem métatlanul alulértékelt játék, imádtam az atmoszféráját, hogy szinte harapni lehetett a bolíviai levegőt, a pvp-ét is szerettem, abba is sokat játszottunk egy jól összeszokott kis csapattal. A Breakpoint viszont már az előzetes videók és beszámolók alapján sem tetszett, de tegnap gondoltam egyet mondom azt a 9 eurót megéri, gyors bele is pakoltam tegnap/ma 10 órát ha már egyedül vagyok otthon. Igazából a grafikán kívűl, meg egy két motívumot leszámítva nem tudok semmit mondani ami előrelépés lenne a wildlandshez képest, ami ott is hülyeség volt meg idegesítő az kb most is az, amik újdonsángok, mint a kaszt rendszer pl inkább csak mássá mint jobbá tették, és van ami rosszabb lett, a városokban zombiként járkáló civilek például kiakasztanak, meg a magukban beszélő katonák. De a legnagyobb gond, legalábbis számomra, hogy egyszerűen nincs hangulata, nincs atmoszférája, ez a kitalált sziget se túl izgalmas, bár szépen van megcsinálva, de valahogy ízetlen, szagtalan.
    PVP-t szokta valaki játszani? Még nem próbáltam, de lehet belefogok vágni :)

    Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

Új hozzászólás Aktív témák