Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz giigz #55627 üzenetére

    Igazából január vette el a kedvem kicsit, vagy 150 ezerért forgattam, és csak bukszával, meg kis pókerrel jöttem ki +5-10K-ba ha jól rémlik, mixen januárba egyszer jött az a 115 vagy mennyi már nem is emlékszem azaz mínuszban zártam ha csak mixet nézem. Februárba ugye bohóckodtam 200-1000 Ft-okért semmi kami se jött, majd raktam azt a 25 ezres duplázóst hó végén azzal kicsi plusszal zártam, de semmi extra. Majd jött a március 0 szelvény. Azaz szépen leépítettem magam, most meg valahogy bizonytalan lettem, úgymond ezek a hónapok után sajnálom a pénzt rá mert érzem úgysem jönne. Szóval úgymond nem érdekel most, pedig jó lenne nyerni mert hiányzik az az érzés, de nincs bennem most mit szokott hogy raknom kell, meg rakjak csak azért is mert pl ma BL van...Viszont ez így nekem se tetszik, főleg mert itt mondom hogy rakok most már közbe meg csak nem, mint egy hülye, de ha nem érzem tényleg nem látom értelmét erőltetni...Pedig most akár nagyobb tétekkel is tehetnék már, most nem kell vennem semmit ami miatt spórolnék....

Új hozzászólás Aktív témák