Új hozzászólás Aktív témák

• B-L-A-C-K

titán

válasz bammbula #119880 üzenetére

Á annyit erre nem mertem volna rárakni most, 5-10 ezret max, de az is jó lett volna. Nem találtam semmi allin-os meccset még, ha ma nem is a héten csak lesz valami, nem akarom elkapkodni ha már eddig felküszködtem. -20 ba voltam neten és +42-be vagyok most.

Hirtelen halál:

A hirtelen halál a hosszabbítás egy formája volt, amelyet 2004. július 1. óta nem alkalmaznak. Amikor a rendes játékidő letelte után döntetlen az eredmény, akkor hosszabbításban kell eldönteni a mérkőzés végeredményét. A hirtelen halál szabályai megegyeznek az előbb leírt szabállyal, egy fontos különbséggel: a két csapat a hosszabbításban addig játszik, amíg valamelyik csapat gólt ér el (aranygól). Ebben a pillanatban a játékot a játékvezető lefújja, és a gólt elért csapat nyeri a mérkőzést. A hirtelen halál másik formája volt a rövid időre bevezetett ezüstgól, ami abban különbözött az aranygóltól, hogy a 2 x 15 perces hosszabbításnak azt a félidejét amelyben a gól született még lejátszották, hogy az ellenfélnek még legyen ideje egyenlíteni. Így előfordulhatott, hogy egy mérkőzés 105 perces volt.
    Ezekben a formákban sem lehet 120 percnél hosszabb ideig játszani, kivéve a hosszabbítások idejét. Ha 120 perc elteltével még mindig döntetlen az eredmény, akkor vége a mérkőzésnek és büntetőpárbajt kell elrendelni.

[ Szerkesztve ]

• expander

senior tag

miutan lement az 5-5 rugo, es dontetlen az allas, akkor utana parban mennek tovabb, tehat ha a 6. kor elso rugoja mondjuk berugja, de az ellenfel nem (nyilvan forditva is igaz), akkor vege van. ezert hirtelen halal.