Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Sarkadi #9136 üzenetére

    Az összessel. :DDD

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Sarkadi #9136 üzenetére

    ha Keira meghal, akkor Lambert is

    kétszer vittem végig (alap és NG+), kb ugyanúgy.
    Ciri witcherként él tovább, Radovidot megöltem, mert egy ellenszenves f*sz, Keirát megmentettem, összejöttek Lamberttel, Vesemir mindenképp meghal, mindegy mit csinálsz. Emhyr maradt a császár, Skelligén pedig Cerys a törzsfőnök

    két ponton tért el a két befejezésem:
    - Radovid halála után először Dijkstra, majd Roche mellé álltam, ezáltal az Északi királyságok sorsa kissé másképp alakult
    - először mindkét nőnek tettem a szépet és ezáltal mindkettő ott hagyott, másodszor Trisst finoman elutasítottam a kritikus momentumokkor, így Yenneferrel jöttem össze.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Sarkadi #9136 üzenetére

    Most végeztem az első végigjátszással.

    Keira Metz-t életben hagytam így ott volt a Kaer Morhen csatánál. A csata után Keira és Lambert összejöttek és mentek a saját útjukra.Sajnos Vesemir meghalt. Radovidot nagy örömmel behúztuk a csőbe és kinyírtam aztán nem sokra rá Dijkstrát is kinyírtam azok után hogy többször is szarban hagyott még a társulatot is jól átcseszte , örültem hogy én ölhettem meg.Mindenkivel össze szűrtem a levet de amikor választás elé érkeztem Yennel tartottam és elfogadtam a közös jövőről az ajánlatát. Skelligén Cerys vette át az uralkodást és a sok harc helyett inkább a saját területei felvirágoztatására fordította a figyelmét mintsem a portyára aminek örült a nép. Eredin legyőzése után Ciri megmentette a világukat a Fehér fagytól de mint kiderült az életébe került. Emhyrel közöltem Ciri halálhírét és elküldött a francba , soha többet ne kerüljek a szeme elé. Cirivel találkoztam egy fogadóban (hála istennek életben van :DDD ) Átadtam, az első witcher kardját aztán a továbbiakban witcherként élt , legalább akkora hírnevet szerzett mint Geralt. Geralt egy ideig tanította Cirit aztán az ígéretének eleget téve csatlakozott Yenhez és boldogan éltek.
    Emhyr átvette az uralkodást mindenhol mivel Radovid (meghalt ;] ) az összes ellene össze esküvőt és árulót fellógatta aztán kis idő elteltével a Gerilla harcokat is rövidre zárta így tudott máshova is figyelni+béke honolt.

    LvL 34 vagyok 1251xpvel. Az összes Mellék küldetést/Witcher megbízást/Kincskeresést + az összes ? + feltehetőleg az összes sárga ! is mivel többször is körbejártam a mapokat megcsináltam. A HS kiegészítőnek még csak most fogok nekiállni. Ti hányas szinttel végeztetek ? Milyennek számít ez a 34 és fél ?

    Lecraftoltam az összes Witcher szettet és letesztelgettem őket.Tömören szerintem a farkas ami az arany középút. A másik három szett mixelt változata. Máskülönben sokkal jobban néz ki , felraktam hozzá egy skint amitől brutálisan jól megy Geralthoz. Lőttem pár képet.Ha valakit érdekel link. Ti melyik szettet használjátok ?

Új hozzászólás Aktív témák