Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz sheep #8839 üzenetére

    én pl rengeteget költök kajára, meg amíg nem volt meg minden recept, addig többször futottam bele abba, hogy nincs nálam még kettő mandragóragyökér / bruxaszívbillentyű / varjúháj, és akkor inkább kifizettem az árát a füvesembernek, minthogy kiszaladjak Velenbe az Isten háta mögé érte.

    ugyanez kovácsoknál, és persze a rúnaművesnél is kell bőven tejelni.

    szóval azért nem árt, ha van pénzmagja az embernek, meg ismeri azt a pár kereskedőt, akinek van annyi pénze, hogy két rozsdás bunkósbotnál többet is el tudj neki passzolni.

    nyilván egy idő után már nincs annyira szükséged rá, mert már nincs mire költeni, de én azért örülök, hogy az NG+ végén most közel 100.000 orennel várom a Blood and Wine-t
    (ki tudja milyen az árszínvonal Toussaintben Novigradhoz képest :D )

    (#8840) Viper26 "Mondjuk pénzem sosincs" - ilyen a kanonikus Geralt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Xeper

    csendes tag

    válasz sheep #8839 üzenetére

    Alszol egyet a boltban, és megint tele lesznek pénzzel :DDD

    Én kiszűrtem az ár/érték nyertes cuccokat (általában a nem rozsdás fegyverek, jobb páncélok maradtak, NG+ -ban a sima buzogányok is jó áron mennek el), és csak azokat hurcoltam eladni. Vagy ha útbaesett a láda, akkor oda pakoltam mindent (NG+ végére már nem kellett a cash, maradt vagy 80 nevesített kardom :) ). De ha le akarsz mindent craftoltatni, akkor bizony kell a pénz. NG+ -ban nem vadásztam a kérdőjeleket, ezért a dimeritium plate-eket csináltatnom kellett, amihez az ore-t szintén (alacsonyabb szintű alapanyagokból, vagy pénzért tárgyakból bontatni...) 20-30.000 simán elment mire megcsináltattam mindent.

Új hozzászólás Aktív témák