Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sarkadi

    tag

    válasz Mans20 #7817 üzenetére

    Én a talált oreneket beszoktam váltani, azokból elég szép összegek összejönnek ill. érdemes eladni a nem használt dolgokat és kacatokat.

    Radovid megölésével elkerülhető, hogy Novigrad ilyen pokoli hellyé váljon? Mert én nem öltem meg, viszont a Ködszigetre való belépés után már nem engedte a küldetést megcsinálni, sikertelennek jelezte.

    [ Szerkesztve ]

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Mans20 #7817 üzenetére

    Csinálj mellékküldetéseket, és szedj össze mindent (páncél, fegyver, stb).
    Néhány helyen van tárolóláda (térkép jelöli), azokban fel tudod halmozni őket, ha esetleg túlterhelődnél, de szépen lassan el is tudod adogatni őket. De mivel a kereskedők pénze is véges, illetve nem vesznek át mindent, így azért időigényes lehet, mire mindent el tudsz passzolni.

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Mans20 #7817 üzenetére

    Én a witcher megbízásokon kerestem a legtöbbet, mivel egyrészt kapsz a teljesitésért egy összeget, másrészt minden ilyen küldetésnél találsz minimum egy Relic tárgyat ami viszonylag értékes, azokat szépen eladogattam és jött belőle pénz. Érdemes megválogatni azt is, hol adod el, nézd meg az árakat, ki ad érte legtöbbet. Én Novigrad-ban a páncélkovácshoz jártam eladogatni a fegyvereket és páncélokat, amikor kifogyott pénzből akkor 5 napot meditáltam előtte, vagy készitettem vele pár runát ami kellett, amiből ő kapott még pénzt, és igy el tudtam még adni neki pár dolgot.

    Érdemes mindenbe belenyulni ahol nincs ör/katona, mindent kizsebelni, a könyveket is el lehet adni ha elolvastad, Novigradban a könyvárusnak érdemes.

    Találtam a játékban egy csomó runát amit én nem akartam hasznositani, azokból is szép summa bejön, illetve összegyült egy csomó rubintpor meg hasonló dolgom amiből kell valamennyi a fegyverekhez meg páncélokhoz, de sokat el is tudtam adni belőle, szintén igen jó bevétel.

    Ott vannak még a lóversenyek, azzal nem igazán foglalkoztam első végigjátszásomban, de abból is lehet bevétel, csak nem tudom újra lehet-e játszani a versenyeket, mert akkor lehet vele sok pénzt keresni.

    Pár patchel ezelőtt volt 1-2 olyan eladó (pl novigradi kikötőben az üveget áruló emberke) akik teljes árat adtak a tárgyakért vagyis többszörös pénzt adtak neked mint a többi árus, sajnos ezt már kivették, 1.12-be néztem és már nincs ez a jó árfolyam.

    Szóval sajnálatos de eléggé kevés pénzt kapsz a tárgyakért, vásárolni meg igen drága minden, én a witcher iskola felszerelésén kivül mást nem is vettem, se diagrammot se más tárgyat, ezzel nyilván pénzt is spóróltam.

    Másik sajnálatos dolog hogy a játékban található Relic, nagyon ritka és értékesnek szándékozott fegyverek nem csak hogy nagyon olcsón tudod eladni, de elég hamar el is avulnak, és nem tudod öket fejleszteni.

    Van rá mod nexusmods-on amivel az árusok kicsit több pénzt adnak a ritka tárgyakért, például eléggé furcsa számomra hogy a játék történetében egy legendás, több száz esztendős kardért aprópénzt adnak a boltosok, az ilyen furcsaságokat javitandó az emlitett mod. Aztán arra is van mod hogy ezek a Relic tárgyak fejleszthetőek legyenek, igy ne kelljen kukázni, tudod rendesen fejleszteni őket mint a Witcher iskola fegyvereit, ugyanúgy meg kel találni a diagrammokat, stb.

  • Beni97

    őstag

    válasz Mans20 #7817 üzenetére

    Van egy nagyobb kártyabajnokság Novigradban, ott tudsz nyerni pár ezret, ha jól játszol. Viszont oda egy ezres a beugró. Azt most nem írom le pontosan mennyit, mert hát itt is történni fognak az események.

    Nekem éppen hogy csak sikerült megnyernem, rohadt nagy szenvedés volt. Pedig könnyűre van állítva a kártyázás nehézsége

Új hozzászólás Aktív témák