Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz Dark Archon #7762 üzenetére

    Ezzel mind egyetértek, csak azt mondtam hogy a BF4 pont nem jó hasonlítási alap, mert ott a mantle azért elég rendesen tud dobni procilimites esetekben. De nyilvánvaló hogy az a 150 fps, valahol ultra low grafika közelében lehet meg:)

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

  • Játékos

    addikt

    válasz Dark Archon #7762 üzenetére

    Üdv!

    Az előző hsz-okhoz: természetesen tiszta telepítés a win10.

    ll-kobe: az én gepemben GTX 660 van, a barátom jatszik R9 380-nal. Az összes felsorolt játékot ezzel a konfiggal nyomtam, mint említettem, hibátlanul.

    Kedves Dark Archon!

    Látom, igen bal lábbal keltél, de ilyenkor inkább ne írj semmit.
    Ez egy olyan fórum, ahol segítünk egymásnak szerintem. Gondold végig, mi okom lenne azt hazudni, hogy egy bizonyos konfigon bizonyos fps elérhető? Nem is értelek! :F
    Nekem nem volt eddig soha olyan játék, ami dia vetítés lett volna, és a játékidő 99%-ában ez se az, hanem szépen fut, csak néha indokolatlanul beakad hosszú időre. Ennyi.
    Ami bántó volt számomra: Ha azt mondod, hogy nem hiszed el, amit az ember mond, az rendben van, tiszteletben tartom. De ha azt mondod, hogy hazudok, akkor menj a picsába!
    "Semmitmondó hazugság???" Jó fej vagy. De elárulom, hogy ezt fullHD-n teljesíti neki, nem 640x480-baj, alacsony-közepes beállításokkal. Ha nagyon azt gondolod, hogy hazudok, akkor töltök fel neked videót róla, ha a cimbora készít nekem egyet.

    Köszönöm a segítségeket! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák