Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frizso

    senior tag

    válasz boost #4629 üzenetére

    Olajat általában valahol a környéken találsz ládában, csontváznál, barlangban.... stb.
    A Yrden jel arra kell, hogy a lidérc kilépjen az árnyékból és könnyebben meg tudd sebezni, ha belép a jel körébe. Érdemes alkalmazni, mert e nélkül csak nagyon kicsiket tudsz rajta sebezni, Ő meg igen komolyakat sebez rajtad!

    Amint belép a Yrden jel aktív körébe a Déllidérc áttetsző alakja kiélesedik, akkor üsd és természetesen térj ki az ütési elöl. Általában ilyenkor 10-15x nagyobbat sebzel rajta mint amikor árnyék alakban suhan és hasogatod a levegőt körülötte.

    [ Szerkesztve ]

  • frizso

    senior tag

    válasz boost #4629 üzenetére

    Yrden jel lassítja is az ellenfeleket, később használhatod a vadak dimenziókapujának bezárására is!

    Quen jel nagyon jó védő varázslat, első szinten csak hárít egy csapást, később akár többet is, második szinten már hátra is löki az ellenfelet, harmadik szinten már védőburkot is létre tudsz hozni vele és ekkor a csapások az életedet regenerálják. Magasabb szinten már sebez is a támadón aki eltalál.
    Ha felhúztad, akkor az első beérkező csapást legyen az bármekkora biztos nullára csökkenti, így sokkal erősebb ellenfeleket is meglehet ölni sok sok türelemmel és sok gurulással :)

    Axii jel elkábítja az ellenfelet, így biztos meg tudod sebezni, ha magasabb szintű, ha alacsonyabb szintű akkor ki is tudod végezni egyből. Lovat és más állatokat meg lehet vele nyugtatni, magasabb szinten rövid időre ellenfeleket tudsz a saját oldaladra állítani. Amúgy sok párbeszédnél hasznos és harc nélkül tudsz infót kiszedni a karakterekből, ezért elég jó tapasztalati pont jár.

    Érdemes a játékban a Quen, Yrden, Axii és Igni jeleket harcban rendszeresen használni. Én ebben a sorrendben fejlesztettem őket és meglehetősen jó hasznukat vettem.
    Az Arad jelet csak a falak ledöntésére használtam, de biztos van olyan játékos aki ezt is jól tudja alkalmazni a harcok során!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák