Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz VTom #24671 üzenetére

    Utána meg is látogattam.
    Gyakran kell gyorsan kopik a kardom.
    Egyébként nagyon bejött a játék.
    Ötletes a kialakítása és könnyű módban ad azért támpontokat. Tetszik az hogy fejlődhetsz játék közben és rászoktat a változatos harcmódra.

    Lenne pár kérdésem:
    -Az ezüst Witcher kardnál van erősebb fajta amit érdemes megvenni és helyette használni?
    -A nem elvégzett küldetéseket el lehet újra végezni? Azért kérdem mert eddig egy meghiúsult küldetést látok az elejéről amikor a griffet megöltem egy embert nem mentettem meg fecske főzettel.
    -A fő sztori vonal kb hány óra hosszú?
    -Ha harcolok beltérben több emberrel mi az a szürke füst amit rám fújnak és hirtelen megbénulok tőle?
    -Ti főzetekkel bombákkal mennyire szerelkeztek fel a játékban előre? Ezt úgy kérdem hogy egy adott feladat elvégzése előtt nyilván nem tudhatom mire van szükség így í legtöbbször kard és védőpajzs kombót vagy kard és tűz jel küldés kombót használok.
    -Skelligén a ligetben hogy kell megtalálni a farkas embert? Voltam a házában de se ott se a ligetben nem találom. Viszont az elején az erdőben a másik területen simán megvolt.
    -A döntéseinknek mennyire van befolyásoló tényezője a játékban? Én például Kurafit megöltem nem hagytam életben tehát ott bosszút álltam. Kiváncsi lennék ez volt e a legjobb megoldás ennél a helyzetnél.

    Köszönöm előre a segítséget.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák