Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz Jorus #23424 üzenetére

    Fú, nekem is bejön ! Már az előző mod csomaggal is elégedett voltam, de azért kipróbáltam még egy-kettőt. :DDD Eddig az volt, hogy melyik tudja a legközelebbit nyújtani az elképzelésemhez, most azt mondom, bizonyos tekintetben ez még jobb is, mint amiben reménykedtem ! Ezek a képek simán a normál módban futó játék (tehát nincs fotómód pl.) alól vannak kifotózva ! Reshade sincs. Illetve van, de csak FX Cas-t használom. Se bloom, se semmi egyéb képcsodálatosító ! :C Van minden és valami csoda folytán még működnek is jól egymással a több helyről összeválogatott mod részek ! Vannak csodálatos, narancsba hajló napkelték, napnyugták, de nem (csak) azért, mert globálisan rá van húzva egy sárgás árnyalat, hanem napszak és időjárásfüggően működik ez is ! Eddigi tapasztalataim alapján azt mondanám, hogy gyanúsan jó ! :D
    [időtöltés Velen-be] + [ugyan ez Skellige-n]
    Próbáltam több helyzetet bemutatni. Nappal, éjszaka, átmeneti időszakok, különböző időjárások mellett.
    A vicc, hogy Skelligén rengetegszer esik, de minimum felhős. Viszont ha épp rögzítem, akkor sosem látott, tiszta, napos időt ad a random motor. :DDD Az istennek nem jön egy nyamvadt bárányfelhő sem. :D (azért meditálok, mert akkor instant változ(hat)ik az időjárás.
    A gyanúsan jó utáni plusz jó, hogy picit átfésültem a lodokat és az 1440p-s videók natívba lettek rögzítve a 980 Ti -n ! :K :))

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák