Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Phoen|x #22908 üzenetére

    Természetesen nem gond ha máshogy gondoljuk. ;] Engem valamiért zavar már maga a tudat, hogy mondjuk játszok normálon, de tudom azt, hogy bármikor lejjebb lehetne venni a kis csúszkát, ezt csalásnak érzem magammal szemben. Az is rossz ebben, hogy megosztja a játékélményt, mert mindenkinek más lesz. Nem lehet jót beszélgetni egy bossharcról egy olyannal, aki story módban ölte le, te meg mondjuk very hardon. A soulsokban ez a tök jó, hogy ott van egy összetartó community pont emiatt, a fórumon is adjuk a tippeket egymásnak a harcokhoz és lehet tudni, hogy a másik pont azon az élményen megy keresztül, amin te is, nem tudom ez valahogy jó érzés.

    Nehéz megfogalmazni, ehhez kell egy ilyen átkattanás és valaki vagy megérti vagy nem és voltaképpen semmi köze a nehézséghez, nem azt akarom, hogy minden játék nehéz legyen, lehet könnyű is felőlem, ha az a játéknak szánt optimális szint, csak mindenkinek egységes legyen, mint egy online játék. A sok wow játékos miért nem hagyta ott a wowot? Pedig abban sem tudsz direkbe nehézséget állítani, olyanról mégsem hallottam eddig, hogy valaki a nehézsége miatt abbahagyta volna vagy igényelt volna bele easy módot.

Új hozzászólás Aktív témák