Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz Biga123 #22284 üzenetére

    Hos sztorija szerintem jobb, mint az alapjáték. Hátborzongató. Sőt, tulajdonképpen az alapjáték szotrija a játék egyik leggyengébb része, a hozzá kapcsolódó történések nagyon erősek. Leggyengébb alatt azt értem, hogy a witcher 3-on belül, mert a többi játék, világ egy kies puszta a w3 után...

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

  • hszilard666

    veterán

    válasz Biga123 #22284 üzenetére

    Jesszus, igazad volt. A HoS-t végigjátszottam még februárban, nagyon bejött! Mirror-t "elárultam" és Von Everec-et megmentettem, boldogan konstatáltam hogy próbál majd jó útra térni. De volt olyan rész amit megkönnyeztem. Amikor a felesége történetét ismertük meg, nálam eltört a mécses. Pokoli jó írói vannak a CDPR-nak. Shani nagyon aranyos volt, szerintem Ő lenne az igazi szerelme Geraltnak, mivel látszik rajta hogy "jó ember". Az esküvő tényleg idilli volt ahogy írtátok, imádtam minden percét a DLC nek.

    Aztán pihentettem egy kicsit a címet, mivel állást kellett találnom hogy ne kerüljek utcára. :DDD De sikerült egy interjút bezsákolnom, így megengedtem magamnak hogy elkezdjem a Blood and Wine-t! Pár perce végeztem vele, és kicsit ambivalens érzéseim vannak:

    Most is úgy játszottam mint az alapjátékot, avagy beleéltem magam a szituációba és a saját morális inercia rendszerem szerint hoztam meg minden döntést. A történet nagyon tetszett, főleg hogy a kitaszított nővér lerántotta a leplet a gyilkosságok miértjéről, avagy kiderült hogy a lovagok nem is annyira lovagiasak ha senki sem figyel, néha belefér egy kis pedofília, meg értelmetlen erőszak. Ezért imádom a witcher világát, olyan mint a miénk, romlott és menthetetlen.

    Én ezeket a döntéseket hoztam toussaintban:
    Nem idéztem meg Detlaffot, inkább mentem a mesevilágba kiszabadítani a hercegasszony nővérét, itt megvettem neki a saját elveszett karkötőjét a dohányárus lánytól, nem azért mert tudtam hogy köze van bármihez is, csak meg akartam fektetni a csajt. :DDD Ami sikerült is, az óriás legyőzése után. Detlaff sajnos "megölte" a lányt, avagy a karkötő megmentette, és ezek után jött a legnagyobb csalódás számomra. Kinyomoztam hogy az uralkodót is meg akarta ölni a nővér, és ezt el is mondtam a vádlottnak is, az őrnagynak is, sőt még az uralkodónak is. Erre mi a vége? Hagyják hogy megölje az uralkodót a saját nővére. Rohadt autista szitunak érzem hogy tudja az uralkodó hogy meg akarják ölni, erre odamegy megölelni a gyilkost. Konkrétan ideges lettem a cutscene alatt. Így a DLC vége nekem keserédes lett, de nem töltöttem vissza mentést hogy szenvedjek egy kicsit. :D Nagyon tetszett Geralt 4th wall breakingje, megmosolyogtam.

    Kiváló játék volt a Witcher 3. Bekerült életem top10 játékai közé, az tuti. Soha egy cím sem volt ám ilyen hatással, abszolút beleinvesztáltam magam a karakterekbe, és a történetbe. Áldom a sorsot hogy egyszerre létezhetek ezzel a játékkal. Szerintem iskolapéldája ez a cím a modern művészeteknek! :K

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák