Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz dannyl #22248 üzenetére

    Nekem a szinkronnal nem igazán volt gondom. Persze, nagyon fura elsőre és akkor nem biztos, hogy a megfelelő jelzőt használtam, de szvsz illik a játék hangulatához és egyébként magában a magyar hang nagyon fura játékoknál. Sajnos, de hát ez van. Aki játszott pl. Crysis Warhead-del, az talán emlékszik, hogy ott is szokatlan élmény volt először.
    Nekem az első nagy törés, lehet vicces, azóta is nevetgélünk ezen, de így volt, az volt a TW1-ben, mikor beúszott a képbe Geralt... pfff... TW3 után voltam és instant megnyomtam a "2"-est, mert addig ha ilyen fejü lény felbukkant, az ezüstkardot kellett elővenni... Akkor ki is léptem, mondom, nem, ez nem fog menni. Én fix, hogy nem tudok azonosulni egy ilyen fejü karakterrel. :D Aztán neki álltam és addig tüfföltem szerencsétlen kis játékot, míg emészthetőbb nem lett Geralt feje :D és az irányítás, kameramozgást is sikerült picit "modernizálnom". Aztán végig is játszottam ! :)
    [TW1 - modded]

    Itt egy Witcher 3 video is, ha valaki kíváncsi, hogy nézett ki a pár hsz.-el feljebb említett modolás után. Sajna a YT elvesz pont ezekből a kis "finomságokból", de azért látható. Legalábbis én, mivel tudom, mit kell nézni, látom. :D
    Hd textek, Cirinek van egy saját, személyes nagy felbontású text csomag, dúsabb növényzet lod mod és az AA helyett SMAA. Az SMAA sokkal, sokkal természetesebb kontúrokat ad számomra. A felületek, a minták is sokkal homogénebbek. Talán a szöveteknél látható legerősebben, a ruhákhoz szinte odabújnánk ! :D
    Nem tudom, mekkora spoiler tartalma van ennek, mert idáig azért vélhetően már többünk eljutott :D, de inkább megjelöltem. [Vörös Báró, Ciri, baziliszkusz, toronyugrás]
    Megnéztem én is megint a video-t és ba@ki, ez még mindig jól néz ki, 5 év ide vagy oda ! :K

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák