Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz tibaimp #21800 üzenetére

    Ja hát alapba nem egy hú de erős kard az Aerondight, a passzívja teszi nagyon erősse, ha fel van stackelve rendesen, akkor az egyik legerősebb.

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz tibaimp #21800 üzenetére

    Ááá igen köszi! :R És sorry szarul maradt meg a neve. Több itemnek is van ilyen neve? :F Nekem amit dobott nem volt "perk"-je és rákeresve többen kaptak random Aeerondight nevű ereklye kardot még a Lady of the Lake előtt. Érdekes; de ez a stat lap sem valami must have.

    mod.: ez a macska szett nagymester változata?

    Fred23 Keira külön szál nem függ össze a románccal ha nem foglalkozol a szálával spoiler nélkül de az kihatással lesz a főszálra is egy picit.

    A szinteződés pont marha jól van elosztva ha nem csak végig rohansz a főküldetéseken. De a Keira témát nézve pont emiatt a rohanás miatt maradsz le szintben. :) Bőven nem szütyögve 3-5 szinttel vagyok az endgame küldetések szintje fölött. Ahol 5x erősebb szörnyeket találsz jó eséllyel kincsbe futottál bele, nem véletlen vannak annyira védve. :N

    mod.: próbáld tolni a withcer megbízásokat már az elejétől szép lassan rávezetnek a harc és a mozgás mechanikájára konkrétan belekényszerítenek, hogy megtanuld utána nem igen lesz para semmi.

    mod2.: és olvasd rendszeresen a bestiáriumot ha valami újba futsz néha még a sztorinak tűnő részben is van elrejtve 1-2 tipp.

    mod3.: és a runák stackelődnek egy fegyveren pl, ezt jó lett volna ha az elején tudom!

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák