Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz chopin42 #21164 üzenetére

    Második rész kipipálva, megy az import a 3. részbe. Az Aerondight megmaradt az első részből, megy a 3.-ba az importtal együtt, ha lehet. :C Elvileg ez egy darab fogpiszkáló lesz, de trófeának jó lesz a szerkénybe.
    54 óra lett, ezúttal Iorweth-el mentem, és mindent megcsináltam, amit lehetett. Első végigjátszáskor annó Roche-al mentem, és úgy emlékszem, akkor nem volt annyira jó játék az első után, de most nagyon nagyot ütött ez is. Egy csomó minden megágyazott a 3-nak, amire nem emlékeztem a 3. végigjátszásakor, de most sok minden világos.
    Iorweth oldala szerintem változatosabb, illetve több a nő is... ;]
    Technikailag jól futott, egy beállítás zabálja a gépet, különbség nincs, ha kiveszem a pipát, cserébe ma is gyönyörű. Tényleg :Y . Azonban sokszor kivágott az asztalra. :W
    Harc rendben volt, bár könnyű fokozaton játszottam, nem akartam sok szenvedést. Majd írok bővebbet, ha végigjátszom a 3-at ezzel a mentéssel. De eddig az első 2 rész egymás után valami fantasztikus élmény. :K A kettő közül most azt mondanám, az első minimálisan jobb, de vannak gyengéi, amik a másodikban sokkal jobban kidolgozottak.
    Mindenesetre Wither 3+összes dlc: kaladra fel :C

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák