Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz nejad #1677 üzenetére

    Nem azzal van a gond, hogy vissza kell menni, de legalább annyit lehessen venni mindenből, amivel végig lehet menni a küldiken. Jó, jó, értem én, az is a taktika része, hogy vigyázzak a felszerelés épségére, csakhogy ez már nevetséges, hogy egy mellékfeladat során három nehezebb ellenféllel is meg kell küzdeni, akikről háromszor kell leverni a HP-t, mert regenerálódnak. Nem megoldhatatlan feladat, csak a másodiknál már elkopik a kard, utána csak ugrabugrálással és varázslatokkal lehet sebezni őket. Úgy meg órákig tart, ami unalmas. Ne ilyesmivel nyújtsák ki a játékidőt, mert rövidtávon meg fogom unni.

    (#1703) baker_: Tudom, volt szerencsém nemrég egy ilyenhez, még az a szerencse, hogy épp volt velem egy NPC, aki elég szépen segített a harcban, máskülönben nem bírtam volna végigmenni. Ami a kereskedőket illeti, elég limitált a készlet, direkt néztem, de egyiknél sem láttam fegyverjavítót az elején.

    Ami nagyon idegesít, az a rengeteg kacat, amiből újabb semmit nem érő kacatot lehet készíteni, hogy azután újabb használhatatlan kacatokat kaphassunk, melyekből már talán össze lehet ütni egy-két értelmes dolgot, ha megvan a recept. Minek kellett ezt ennyire túlbonyolítani, nem értem. Miért nem lehet szimplán eladni a kacatokat és jobb holmikat vásárolni? Miért kell háromféle pénz, hogy váltogatni kelljen őket folyton?

    Áh, lehet, hogy öregszem és konzolosodik az agyam, de ez már nekem kezd nagyon kuszává válni. Miért nem lehet jobb felszerelést szerezni közvetlenül a nehezen elérhető helyeken és/vagy szörnyektől? Oké, tudom, akad ilyesmi is, de szinte mindig csak hagyományos cuccokat találok, a varázstárgyaknak csak a receptjeit kapom. Akkor aztán indulhat a hajtóvadászat kacatok után, hogy rátaláljak arra, ami épp hiányzik belőle... ezt rövid távon meg fogom unni.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák