Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szami777

    addikt

    válasz J.Hetfield #13760 üzenetére

    Jo és az mekkora lame, hogy minden witcher játékot első szintűként kezdesz és full alap szörnyekkel meggyűlik a bajod? :D

    Én gondoltam tegnap egyet, hogy majd novigradba elkezdek mészárolni, csak poénból, 18as szintem ellenére a katonák 10mp alatt lerendeztek :D
    (piros halálfej volt a fejük felett, sanszom nem volt)

    [ Szerkesztve ]

    “So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz J.Hetfield #13760 üzenetére

    Igen bizonyos szempontból nézve hülyeségnek tűnik, másrészt viszont ebben a játékban nem egy "0-ás" karaktert kapsz akinek Te magad tervezed meg a kinézetét kasztját társadalmi helyzetét, hanem egy konkrét hős bőrébe bújhatsz bele , aki menő , aki erős, aki fix értékrenddel rendelkezik, egy afféle ideál. A játék lehetőséget ad arra, hogy Schwarzenegger és Casanova, légy egy személyben (persze lehetsz bunkó és suttyó is emellett) de lássuk be ha valaki igazán bele éli magát Geralt szerepébe, az nem kekeckedik és keveredik harcba csíra őrökkel ,de legalább is arra törekszik ,hogy soha ne kapjon ki. Én mindig újra játszottam azokat részeket ahol lenyomtak, még akkor is ,ha a játék lehetőséget adott rá ,hogy győzelem nélkül is tovább haladhassak.... :DD számomra így volt teljes Geralt karaktere... :C Na persze én is kipróbáltam ,hogy milyen az ha negatív hősként viselkedem, cukkoltam az őröket stb. ,de ezeket csak "kamerán kívül" ;]

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák