Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz egykerdezo #12936 üzenetére

    Eleinte én is sokat szívtam mondjuk ez nehézségi fokozattól is függ, de kb 8-9. szint körül kezdett élvezhetővé válni jól használható a harc rendszer eleinte még se fegyverolajok se főzetek se normális cuccok szóval javaslom kalandozz gyakorold a harcot fejleszd a karakterek látogass el a ?-es helyszínekre és kerüld a piros ellenfeleket/küldetéseket. Kalandozz egy kicsit mielőtt a küldetéseket csinálod , én minden elérhető hirdetőtáblát elolvastam Velenben és bejártam a területet aztán már csak arra kellett figyelnem ,hogy nehogy valamelyik küldetéshez már túl magas szintű legyek legyek ha a javasolt szint 15 akkor 10-20 érdemes belevágni mert 10 alatt túl nehéz 20 felett pedig már csak 1-2 TP jár érte... szóval +-5 szint olajok főzetek jelek félreugrás/kitérés gyakorlása és alkalmazása és persze gyűjtögetés :D

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák