Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Wlac #8405 üzenetére

    a legnehezebb alatti szinten játszok (nem tudom mi a neve).

    tudom, hogy meg lehet csinálni, az előbb is majdnem sikerült (meg ez már NG+, szóval egyszer lenyomtam), csak tényleg rohadtul zavar, hogy nem tudom elmenteni, amikor úgy érzem, hogy jól állok, vagy legalább amikor a harc valamelyik fázisán túl vagyok, mert baromi frusztráló sokadszorra elölről kezdeni, pláne egy ilyen hosszú harcot.
    (bezzeg anno a Max Payne-ben akármikor menthettem, emlékszem volt olyan quicksavem, amit egy gránát felrobbanása előtt 1-2 másodperccel sikerült rögzíteni. párszor vissza kellett tölteni, mire a megfelelő sebességgel a megfelelő távolságra tudtam elugrani :D)

    a nehézségről csak annyit, hogy bármely játék bármely nehezebb boss fightjára rákeresel egy akármilyen fórumon, a kérdés alatt mindig lesz legalább három user, aki elmondja, hogy ez mennyire könnyű volt és nem is érti, hogy mi nem megy ezen, mikor ő fél kézzel, fogmosás közben nyomta le az adott bosst.
    ez egyrészt nem segít a problémán, másrészt, csak még bénábbnak érzi magát, aki feltette a kérdést

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák