Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz philoxenia #25590 üzenetére

    Megnéztük.
    Nem akarok spoilerezni, nagyvonalakban: a Witcher első 2 évadához képest sok mindenben egyértelműen jobb.
    De kezdem azzal, hogy brutális karakterépítést senki ne várjon, 4 részbe (összesen, kb 3 órába), nem fér bele, ezt el kell fogadni.
    Szörnyekre se sokra kell számítani, ami van, az is inkább...

    - A 7 főhős nem jól van súlyozva, de Fjall és Éile karaktere viszi egyértelműen a hátán a sztorit, talán még Scian-t emelném ki, a többiek eléggé töltelék.
    - A történet: Igen sarkallatos pont, semmilyen művet nem olvastam az eredetről, arról, hogy mi hogyan kezdődött, a könyvekben is csak 4.-ig jutottam, szóval így alkotok véleményt.
    Szerintem sokkal követhetőbb mint a wicser, sokkal jobban kiadja, hogy hova is halad a történet. A végkifejlet úgy érzem nagyon felemás (kicsit GoT utóérzetű), de könnyet csalt a szemembe, és ez már valami, arról nem beszélve, hogy sok utalás és kitekintés volt a Wicser világába menet közben is.
    - Kis plusz, de meg kell említeni: a szinkronnal se volt baj, az énekek magyarul hallagatva gyönyörű. Meghallgattuk az angolt is, de valahogy a magyar énekes szinkron jobb.

    Sok minden tudnék írni friss érezelmekkel/élményekkel, de ha értékelni kellene:
    Wicser 1-2 évad 6.5/10
    Blood Origin: 7.5/10

    Biga123:
    A 3.1 egy rossz vicc, ha a Witcher 8.2-n áll, ennek minimum egy stabil 7.-nek kéne lennie.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák