Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    Tényleg ha már itt ennyi rutinos witcheres van, kérdeznék is:

    A fejlődési fák terén kissé bizonytalan vagyok, annyit tudok, hogy a quen OP, szóval azt fullra ki akarom húzni, jól jön a pajzs, meg az aktív pajzs élet visszatöltése is. Mellette varázslatból még az első Axi van meg 3/3-ra, a párbeszédek miatt, néha jól jön úgy vagyok vele ennyit megér. Ezeken felül a gyors támadást akarom még fullra kihúzni úgyis azt használom mindig, megspékelve az adrenalin regenerációs ággal, mert az meg sebzést növel (sok olyan képesség van ami adrenalin függvényében ad további sebzést szóval az mindig jól jön). Vannak ezek az 1/1 skillek, azokból a +60 teherbírásra tettem, a napközbeni regenre meg a fókuszra, ami adrenalinból növel sebzést. Egyelőre így állok, illetve ez a terv.

    Varázslás ágon mindenképp húznom kell mást is, hogy a quent fel tudjam húzni, ott az aardon vagy ignin filózok még elsősorban, azok közül melyiket érdemesebb? melyik lehet univerzálisabb a későbbiekben? a csapdát érdemes számításba venni? érezhető későbbi szinteken az a dot sebzés amit okoz a területén?

Új hozzászólás Aktív témák