Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz scyllarus #22121 üzenetére

    Nekem sincs technikai gondom vele, ugyanakkor a witcher3 szerintem szebb. :U

    én egyébként nem vagyok egy nagy gamer, mindig koca gamer voltam, gta-kkal meg egyéb nagyon mainstream cuccokkal persze toltam, mafia1 nagy kedvenc volt anno, de a witcher3 úgy berántott emlékszem először, hogy minden nap egész nap azon járt az agyam melóban is, pedig addig élből elutasítottam még a fantasy-t is. :DDD

    ehhez képest a cyberpunk alatt semmi érzelmem nincs közben sem, kb csak azért próbálok vele játszani, hogy hátha lesz még valami, ami miatt elindul legalább a huszada annak, ami a w3-ban megvolt

    de baromi unalmas a világ, a városról egy gta jut eszembe, de már a GTA IV dark hangulatú NY-ja is jobban bejött mint ez a steril szar, lehet a cyberpunk világ ilyen, de nekem nem jön át. de ismétlem, a witcher3 előtt fantasy-val se játszottam, és nem érdekelt, annak mégis sikerült berántania.

    amellett meg kb olyan az eleje, mintha egy egyetemi órára ülnék be, harc közben is állandóan baszkurálnak mindenféle hacker támadással, az fps nézet miatt azt se tudom honnan, hova. a witcherben is sok dolgot meg kellett tanulni (tudom, rpg), de itt sokat akartak és átestek a túloldalra szvsz

    eleve nem tudok azonosulni az fps nézettel, főleg ha egy rpg, felépítek egy karaktert, nem a játékidő 0,01%-ában akarom látni

    a random npc-k is tényleg semmire nem jók, egyáltalán nem érzem modernnek a játékot ebben a tekintetben, jó a witcher3 -ban meg volt a főszereplőkön kívül 5 féle NPC és slussz, és mindegyik gyereknek ugyanaz az arca volt :DDD de mégis szinte bármelyikkel beszéltem, olyan zenék, fények és történetek voltak, hogy kirázott a hideg, jó értelemben, akár egy sokadlagos küldetésnél is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák