Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    No kivégeztem a játékot.... Most üresség van. Nem tudom mit toljak, de a new game plusz még várat magára legalább 1-2 évet. Ülepednie kell az élménynek.

    Iszonyatosan jó egy élmény volt. Lehet sokan leírték már ugyanezt, de ez a játék RPG fronton, meg amúgy is, etalon lett. Magasmara emelte azt a fránya lécet, nem kicsit.
    Legutóbb most Toussaintben, egyszerűen az államat keresgéltem sokszor a látványtól. Még laptopon is, közepesre vett grafikával. Meg a játékmenet, meg a karakterek, meg a párbeszédek, meg az az iszonyatos részletesség.... ha valaki nem rohan a játékban és ad időt annak hogy szétnéz.... hogy mondjuk mi van az asztalon 1-1 házban, mi van a sírkövekre írva a temetőben, mit pofázik az a hülye paraszt az utcán, mit énekel a kisgyerek, mire tanít 1-1 könyv, és mennyire elgondolkoztat a naplemente ha végignézed...

    Köszönöm a CD Project RED-nek, hogy 300 órát nem elvett az életemből, hanem adott valamit hozzá. :R

    Később még biztos visszanézek, addig is kívánom másnak is, hogy úgy élje meg ezt a játékot, ahogy azt a készítők is szánták. Szívvel-lélekkel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák