Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbocs06

    tag

    Sziasztok ! Lenne pár kérdésem . Már eléggé a játék végén lehetek és egy olyan anomáliába futottam bele hogy mutatja a küldetést konkrétan a Szemet szúroan nyilvánvaló és ha oda megyek Trisshez egyszerüen nincs semmi csak üres párbeszédek már mindet megnéztem .És ezzel párhuzamosan ott a végső előkészületek küldetés ott is van Triss feladat asszem valami Philipia kiszabaditása de szintén ugyan ez hiába kezdek vele beszélgetni semmi opcio nincs. Yeneferrel kiszabaditottam a varázslónőt a börtön cellából , márcsak Cirinek kell segitenem .Ez az egész ugy kezdödött hogyTrissel találkoztam egy szökökutnál asszem és volt két küldetés opcio az egyik az az hogy menjek el vele valami fürdöbe és volt egy olyan hogy valami különös tárgyat mutattam meg neki és valami elvarázsolt ember volt .Azóta Triss egy épület emeletén van és egyszerüen hiába beszélgetek vele nincs ott az opcio hogy kövessem a fürdöbe viszont maga Triss sárga körben van a térképen a küldetés kivan választva .Ez normális vagy valami bug ? Nagyon nem akarom elölröl kezdeni a játékot valami bug miatt mert felgyujtom a gépet . Amugy durva egy jó játék már évek óta ugy voltam vele hogy engem játék már nemfog tudni lekötni kinöttem belöle , erre random nézegettem a játék ajánlókat jónak tünt gondoltam kipróbálom és függő lettem .Mondjuk ha nem lenne magyar szöveg szerintem már rég törölve lett volna mert elsem jutok addik hogy rákattanjak .Üdv mindenkinek .

Új hozzászólás Aktív témák