Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    Sziasztok!

    Szóval kezdeném azzal ,hogy baromira pipa vagyok majd felrobbanok ezért majd hagy némi kívánni valót maga után a stílusom.

    Szóval megvettem a Witcher3-at előrendelésben még megjelenésekor.... tudtam ,hogy az akkori gépemen nem fog futni és úgy alakult ,hogy csak mostanra bírta egyet összekaparni azaz asus rog g 501vw gamer laptop lett belőle.

    Ez még eddig frankó is na DE A KIBEBASZOTTKÚRVAÉLETBESEMAKAR normálisan működni a játék.... feltelepítettem játszottam vele imitt amott elég csúnya hibák voltak és a 2. pályarész elején miután megfürdettek és megborotváltak és megtanított az a díszfaaasz hajolni az istennek sem akart átkísérni.Na jó mondom megnézem mi a Pi-van lehet kell valami patch. Itt jelezném ,hogy 11Gb frissítést töltött le automtice a GOG galaxy még mielőtt elkezdtem játszani..... aztán miután kikapcsoltam a gépem és vissza másnap már a GOG galaxy sem akart működni azt írta hiányzik ilyen meg olyan DLL. A BUDÖSANYÁDAAAAT! Gondoltam én rohadjon meg az egész már a pokolra kívánom még 10 órát nem játszottam vele ,de már 20-at szívtam .....

    Szóval örülnék neki és baromira hálás lennék érte ha valami bennfentes hozzáértő ember elmondani ,hogy a retkes túróba kell telepíteni és elérni ,hogy az új patchekkel normálisan fusson... mert nekem már nincs türelmem tovább olvasgatni meg kínlódni.....előre is bocsánat ha ez már ki lett fejtve ,de jelenleg próbálom vissza tartani a dühkitöréseimet és megakadályozni magam ,hogy személyi sérüléssel járó anyagi kárt okozzak.....
    Már újra is telepítettem most sem jó .... leszedtem a GoG Galaxy-t azt is újra telepítettem talán még holnap is fog működni......, letöltöttem a GoG-ról a patcheket 1.01 ez az első aztán már csak ez volt: patch_witcher3_1.10-1.31.0_2.0.0.52 de ez sem akart elindulni mert : a witcher 3 nem megfelelő verziója van feltelepítve ......ezt írta.... na jó befejezem a hisztit egy időre....

    az op rendszer win10 pro eredeti
    a gép asus rog g 501 vw (majdnem fullon bírja 45-50 fps-el nagyon szép a grafika, a víz olyan,hogy törülközőért nyúlsz ha kimásztál belőle)

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák