Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz mepet #644 üzenetére

    Pont azért szeretem annyira ezt a sorozatot, mert életszerű. Zombi apokalipszisnél (főleg ha családom lenne) én is egy ilyen isten háta mögötti helyen szeretnék letelepedni, amit ráadásul egy végig jól belátható terület vesz körbe. Messze vannak a fák, így látni ha jön egy horda. Meg aztán egy farmon van termőföld és állatok, tehát el tudom látni magam!
    Meg pont hogy nem kell bele 10000 zombi/epizód. Nem Atlanta mellett vannak már, ráadásul az emberiség 90%-a kipusztult, a maradék 9,99% zombi, nem kell minden sarokra egy zombi, mert pont attól lenne komolytalan.

    Szerintem nagyon jól el lett találva ez a sorozat, istenemre... legjobb zombis film, amit láttam. Jó az atmoszféra és el lettek találva az arányok is. Meg mint írtam én is ezt csinálnám, nem rohangálnék mindenfele a csapatommal, családommal ilyen helyzetben, próbálnám meghúzni magam és olyan helyen letelepedni, ahol lesz élelmiszerellátás, meg jól belátható a környék (nappal).

    Carl: Hát igen, mondjuk ő jól elcseszte, ott le kellett volna puffantani a vólkőrt és Dale még élne... a zombit meg tuti felismerte, azért ment az anyjához.
    A másik, Rick azért nem nyírta ki a foglyot szerintem, mert látta volna a fia, meg ő is azt mondta tegye meg, az meg milyen már...
    Dale-t meg azért lőtték le, hogy ne szenvedjen.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák