Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss_R

    tag

    40 óra alatt végére értem én is történetnek, a második legkönnyebb nehézségi fokozaton játszottam végig. Összeszámoltam, 56 küldetésbe futottam bele ez idő alatt (egy lett sikertelen, mert az vízválasztó volt a történet szempontjából). Továbbra is tartom, lehetett volna hosszabb, de azért így is volt felfedeznivaló. Az biztos, hogy bőséges az olvasnivaló a játékban. :DD
    A történet mondjuk nem spórolt a klisékkel sem, de volt itt-ott meglepetés. A karakter és eszközfejlesztés, hackelési, zárfeltörési rendszer nekem tisztára Deus Ex volt.
    A többféle lehetőség (build és történet) miatt megér még 1-2 végigjátszást, bár a fő sztori azért elég fekete-fehér, lehet tudni, kik a jók, kik a rosszak.
    A világa is tetszett, több okos gondolat is felmerült azzal kapcsolatban, mikkel kellene megbirkózni az embernek, ha egy idegen bolygón akarja megvetni a lábát. A space-western hangulat betalált nálam, a zene és az Unreliable a Firefly sorozatot juttatta eszembe állandóan.
    Ami a piszkos anyagiakat illeti, a 60 euró nem kevés érte, bár tény, sok olyan játék van ezért az összegért, ami harmadannyi ideig szórakoztat.

Új hozzászólás Aktív témák