Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz AxBattler #251 üzenetére

    Ismételten csak azt tudom írni, amit 50 hsz-el ezelőtt írtam.

    Lehet bennem van a hiba (vagy túl későn játszottam), de maga az első rész nem nyűgözött le mint játék. A technikai megvalósítás jó volt, a látvány jó volt, de a történet valamint a karakterek nélkül 1 óra után ott hagytam volna a monotonítása miatt. A megjelent videók alapján a második részt sem érzem erősebb alkotásnak ilyen téren.

    Itt is meg lesz a szép látvány, jó technikai megoldások, csak éppen az a plusz nem lesz meg benne, ami az első részben megvolt: karakter+történet.

    Persze, ezt csak látatlanban mondom így.

    Erre mindre rá lehet cáfolni, ha sikerül a történetvezetéssel, karakterfelépítéssel elnyomni az egyértelmű ideológiát. A probléma ott kezdődik, hogy még nem nagyon láttam olyan produktumot, ahol ezt sikerült volna kivitelezni.

    Kétlem, hogy Abby-ből sikerült kihozni egy olyan karaktert, aki felér a másik kettő szintjéhez, sőt, még jobb is nálunk, hiszen miatta kukázták az előzőeket. Ha pedig nem jobb, akkor a játék sem lesz jó.

    Mondjuk még van egy olyan opció is, hogy ez a rész még jó lesz, és majd az esetleges 3. résznél nyal vissza a fagyi. :K

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák