Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz zbundy #866 üzenetére

    Leírva igaz, hogy nincs de valamiféle "szabály" akkor is kell a karaktereket illetően ha valaminek a folytatását megírod legyen az könyv, film, játék. A Last of Usban a világ és a karakterek zseniálisak voltak, joggal várták a játékosok, hogy ha új karaktereket is hoznak be de a fókusz az eredeti karakter(ek)en lesz, amíg véget nem ér a történetük. Értem miért kellett Abby, nagyon jól bemutatták a másik oldalt, hogy ő sem egy lelketlen NPC volt, aki kinyírta az előző részben irányított karakterünket de az ő történetszála a játékidő 50%-át kiteszi. Ez azért nagyon szembemegy az eddigi gyakorlatokkal vagy legalábbis nagyon nehéz felidéznem olyan folytatásokat, ahol a 2. részben ennyi játékidőt elvenne egy új karakter.
    De mondom röviden tömören ott a Keresztapás hasonlatom.

    Abban viszont szerintem univerzálisan egyetérthetünk, hogy a Naughty Dog zseniálisan felépítette eddig a Last of Us világát. Nem sok játékot tudnék felidézni (talán az Alan Wake és a Witcher 3) ahol az összes feljegyzést próbáltam felszedni és elolvasni. Annyira emberi, annyira hihető ami történt Seattleben.....mondanám, hogy persze ilyen dolog sose történne meg de 2 hónapja búzadarát és lisztet se lehetett venni a boltban, nem kell ehhez zombiapokalipszis. :U

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák