Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz tescodr #109 üzenetére

    Összefoglalva neked egyébként. A játék elején Joel visszatér Tommyhoz Ellievel(így lett vége ugye az 1 nek) elmeséli neki,hogy mi történt azóta,hogy elváltak útjaik.Tommy Joel testvére ezt eléggé kérkedve fogadja nem érti miért kellett,de lefogadja mert Joel a testvére. Befogadja őket. Megismerjük Ellie új szeretőjét Dinát aki biszex és terhes Jessitől egy másik új karaktertől aki az exe. Aztán valaki megöli Joelt akiről ugye kiderül,hogy Abby a vélhetően transznemű vagy legalábbis a super body ra készülő ;] egyén aki nem mellesleg az első rész végén műtőben megölt sebész lánya akinek mindene hogy bosszút álljon apja gyilkosán Joel-en(ami ugye meg is történik).Majd a játék második felében (állítólag) őt írányítjuk és megismerjük történetét, küldetését ,életútját egészen addig amíg az nem lesz a küldetésünk,hogy kutassuk fel és öljük meg vele Ellie-t is. :(((
    Erről van is fent egy videó amint Abbyvel Ellie ellen harcolunk(Abby-t írányítjuk egyértelműen) aminek a vége,hogy Abby szétveri Ellie fejét ököllel majd dina Ellie csaja nyakát akarja elvágni miközben Ellie vért köhögve mondja neki,hogy ne! ne! terhes! Erre Abby még inkább el szeretné vágni a torkát majd partnere Lev(aki egy kopaszra borotvált fejű nő) kérdően rászól,hogy Abby! Jelezve hogy tényleg elvágnád egy terhes biszex nő torkát te mint transzszexuális?! ;] (jesszus még leírni is rettenetes :D ) erre Abby otthagyja őket és miközben kimegy a szobából csak annyit mond:
    -Ne kerüljetek többé a szemem elé!
    Majd távolodik a kamera a már jól megismert zenével Ellie illetve Dina ott fekszenek vérbe fagyva miközben hallatszik halál hörgésük jajveszékelésük.
    Ezek a tények!!!!
    Na most!
    Sokan azt hiszik ez a játék vége.
    De szerintem bármilyen bizarr is márpedig nagyon bizarr ez az egész ennyire nem lehetett hülye a rendező.
    Szerintem itt és mivel ki sem derül semmiféle hivatalos forrásból, Elli nem hal meg.Hanem itt jön egy rész amiben szépen bosszút kell állnunk Abby-n és le kell vadásznunk a bandájával együtt.
    Pontosan erre utal az is,hogy Joel halálakor Ellie fiatal(Joel sírjánál) mikor ez az incidens történik Abbyvel(Abby összeveri Elliet) Ellie ekkor is még elég fiatal.
    Ebből a 2016 os demóból és abból amit énekel illetve amit mond Ellie és Joel(aki erősen érezhetően már csak szellem és úgymond visszanyúlva a halálból,mind a másvilágból is kommunikálva) beszél Ellivel 2perc 58 mp től:
    [link]
    -Mit fogsz most tenni kölyök?
    -Megkeresem, levadászom és megölöm őket az utolsó szálig!
    Nagyon az derül ki,hogy nem az lesz a vége,hogy Abby ott hagyja őket vérbe fagyva. Hanem,hogy bizony a kiszivárogtatott videótól jön a java.Bizonyítja ez is:
    [link]
    A fejezetek listájánál az a kis "more" vagyis több legalul.

    Szóval összességében,ha már ezt a kis novellát leírtam ide,én bizakodó vagyok.Én személy szerint elő rendeltem Az Elli editiont vagyis itthon collectors editiont de aztán módosítottam a spoilerek láttán a simára.Szerintem egy kört megér,ha ez lesz a story amit felvázoltam.Amúgy nem igazán :D .

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák