Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz phanze #21329 üzenetére

    Nincs róla hír.

    balint107: "jobban mutat úgy mint alap lepusztultan" - mégis hogy nézzen ki a tundrán, egy domb tetejére épült város? Lore szempontjából teljesen rendben van hogy nincs ott egy darab fa sem (érdemes megnézni a LotR-ban Edorast, ugyanilyen környék).

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • Brett001

    aktív tag

    válasz phanze #21329 üzenetére

    Ahogy genndy is írta, semmi hír. Egyébként a Fallout 4-en dolgoznak, SZVSZ 2017-18 előtt nemigen lesz belőle valami, mármint a TES VI-ból.
    Ellenben van egy nagyon igéretes rajongói project a Dark Creations Beyond Skyrim-je. Ez egy nagyon komplex, hatlamas DLC lesz, helyesebben inkább egy funok által készített TES VI. Gyakorlatilag egész Tamrielt be lehet járni, minden csapat külön helyszíneken dolgozik. Vannak akik Cyrodillt csinálják, mások High Rockot, Morrovindet stb. Még saját zenét is írnak hozzá, szinkronosok is vannak..stb.stb. Mindezt a világ minden tájáról önkéntesek csinálják. :C 3 éve dolgoznak rajta, hogy mikor lesz kész...nos erre a Dark Creations nem akar dátumot mondani, hisz mindenki a szabadidejében foglalkozik vele, ráadásul a csapatok munkáját össze kell hangolni, ha az egyik lemarad az a többit is hátráltatja. Hiába van kész mondjuk grafikailag, játszhatóan egy komplett terület, ha ahhoz kapcsolodó történések írói és/vagy szinkronjai lassabban haladnak, nem érnek rá. Mindenesetre hatalmas respect ezért a vállakozásért. :R Viszont sok kézzelfogható eredmény van, igéretes, hogy meglátogtava az oldalt, mindig vannak friss blogbejegyzések a kapcsoldó fórumok pörögnek. Én rettenetesen várom, fogalmam sincs mikor jönnek ki vele, de szerintem a Bethesdánál hamarabb. :DD ...mivel ők szeritem még egy bitet sem írtak.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák