Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Gothmog #51 üzenetére

    Érti ő, csak nem vallhatja be, hogy baromság az Obli rendszere... mert... mert az nem fér bele, na. Szerintem lépjünk tovább:)!

    katt777: hülyeségeket beszélsz öregem, de ezt te is tudod. Egy patkány az egy patkány. Nem egy gólem, nem egy sárkány. Patkány. Aki meg béna, az tényleg ne játsszon olyan játékokkal, ami nincs úgy lebutítva, mint az a fos Oblivion.

    Öjjé sárkányt hétévesen.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • katt777

    félisten

    válasz Gothmog #51 üzenetére

    Persze, ennek a mértékén lehet vitatkozni, ezzel én is tisztában vagyok, de hogy egy világ teljesen statikus legyen, az ugyanannyira irreális - szerintem -, minthogy minden ugyanannyira fejlődjön, mint a játékos. Előző esetben tápolt karakterekkel semmi kihívás nincs a játékban, utóbbiban meg max. nehéz legyőzni egy-egy, elméletileg kevésbé fejlődőképes lényt, de ha csak e 2 között lehet választani, akkor én inkább az utóbbira szavazok, mert egyrészt szeretem, ha van kihívás egy játékban, másrészt viszont utálom, ha szívatásra állítják be. Nyilván jobb lenne egy differenciált fejlődés, szerintem ezt azért hanyagolták az Oblivionban, mert anno nem volt az a gép, amely mindezt játszható szint mellett kiszámolhatta volna. Majd meglátjuk, Skyrimben hogyan lesz, de én továbbra is a fejlődő világ híve vagyok (és persze nyilván reálisabb lenne egy létformáktól függő fejlődés).

    HaaS: Úgy látom, elég távol állsz a realitások talajától. :P

    GypsFulvus2: Lényegében akkor uazt várnánk el mind2en. :) Azt tudom, hogy a patkányok nem sebződtek sem a varázstűztől, sem a kardtól, ahogy azt is, hogy bementem egy barlangba, ahol szembe jött velem egy bandita, és ahogy szinte csak rámnézett, már végem is volt. God módban püföltem fél óráig, meghal-e, de nem. Hát, ha valami, ez teljesen irreális. :(((
    Obliban ott a csúszka, ha túl könnyűnek találnád a játékot.
    Tartok egyébként én is a Skyrim butításától, mert eleve az, hogy a folyamatos és teljes, mindenre reagáló fejlődési rendszert kivették belőle, már erre utal. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák