Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Solymi81 #26050 üzenetére

    Mert mikor visszanullázod, újra fel tudod tolni, ha használod meg főleg, így amikor az 15-ról szépen lépked fölfelé 100-ig, közben a "fő szinted" is növekszik, ami ha szintet lép, kapod a kiosztható perk pontot (+10-et rá tudsz tenni a health, magica, stamina valamelyikére), így lehet 150+ -os baszó karaktert csinálni (értelem szerűen egy 150+ darab kiosztható perk pont!!). (amíg nem lehetett visszanullázni, én akkor is csináltam olyan karakter, aminek minden skill-je 100 volt, így ha jól emlékszem 84-ig tudtam elmenni.)

    szerk:
    volt olyan képesség, jellemzően a smitting/enchant/alchemy, amik csak nyersanyag kérdése, hogy fel tudd tolni megint, kb. 6-7x is visszanulláztam. A light armor/heavy armor/egykezes/kétkezes kard,/block stb már más tészta a visszanullázása, mert csak használattal fejleszthető, sok idő mire megint felnyomod, ráadásul a perkek leesnek ilyenkor, vagyis nagyon keveset fogsz sebezni, de mivel a karaktered meg már magasabb szintű, így az ellenfelek is magasabb szintűek, mert veled együtt egy bizonyos szintig nőnek. Szóval vigyázni kell, mert leüthetnek mint bütyök...

    Nem tudom érthető volt-e? :B

    [ Szerkesztve ]

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Új hozzászólás Aktív témák