Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    válasz genndy #20025 üzenetére

    No ezt el is felejtettem mondani, hogy driver+gyengébb gép is lehet az oka. Az SKSE+SSME segít a memcsikezelés problémán, de én azért javasolnám a patchek feltelepítését. Jó pár bosszantó bugot javit játékban. :) ...és tudomásom szerint az SSME bele van hegesztve a unofficial patchbe.

    Más!

    Amúgy per pillanat én is szívok, mint a torkosborz. :( Korábban említettem, hogy nem kezdtem neki a DLC-nek mig nincs magyar fordítás. Tegnap elhatároztam, hogy fordítás ide-oda csak nekivágok. Csakhogy. Amint bepipáltam a dlc-ket is az inditófájlok között, megkergült a játék. Nem tudok FPS nézetben játszani. Hiába váltok FPS TPS között, amint teszek egy lépést kiugrik fps nézetből és csak tps-ben tudok haladni. Ha nem töltöm be a dlc-ket egyből jó. Valamelyik mod kavarhatott be az utóbbi időben, mert más gond is volt az elmúlt időkben. (volt pár mod install/unisnstall NMM-el, persze volt BOSS is, meg ügyeltem a telepítési sorrendre, utasításokra, de ugye emellett is lehet gubanc) Történetesen gyakran fagyott a játék mikor új pályát töltött be soxor a töltőképernyőnél megakadt, csak fájlkezelővel lehetett lelőni. (skyrim nem válaszol) No uninstalláltam az összes modot, újratelepitettem az egész játékot (persze a save-k és a ini-k maradtak) Vadiúj telepités elindit, persze jó lett. Csakhogy - mondjuk erre számítani lehetett, hiszen a savebe a modokkal kapcsolatos dolgokat is lementi - mikor a legutolsó mentésből indítottam el, ugyanezt játszotta el. DLC pipa, csak külső nézet. bázzz. :W A lefagyások hál'istennek megszűntek, ennyiből hasznos volt a reinstall. Aztán kezdtem egyre régebbi mentéseket visszatölteni és kb. valamikor 3 héttel ezelőtti az az állapot, amikor a dlc-k betöltése nem kavar be. Most elég meg vagyok lőve, mert olyan régre semmi kedvem visszamenni, egy tucat küldit újra kéne csinálni. :((( Persze konzol paranccsal is be lehet küldit fejeztetni, de lehet, hogy még jobban összekutyolom a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • woryz

    senior tag

    válasz genndy #20025 üzenetére

    Akkor az unofficial patch-ek mire jók? Ha bugokat szüntetnek meg, akkor nem értem, miért unofficial... :F

Új hozzászólás Aktív témák