Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Kozs #16405 üzenetére

    Jaj mindenki ezt a RealVision-t akarja felrakni. :DDD
    Én annó már egyszer felszenvedtem de nem volt valami nagy szám. A képeken oké mert beállított képek de amikor játszol lesz nem egy olyan szituáció amikor vagy ronda vagy túl sötét vagy túl világos lesz az egész.
    Én cseréltem is le másra.

    Ebben a Real-ban én nem tudok segíteni nekem ez túlbonyolítottnak látszik és olyan modokat használ a csávó amik ütik egymást.
    Ha valamit nem a megfelelő sorrendben raksz fel akkor már is nem olyan lesz a dolog.

    Ezzel a Climates dologgal is megszívtam mert az már egy másik ENB-hez már nem biztos, hogy jó.

    A legtöbb ENB mindig annál néz ki a legjobban aki csinálta. Neki pl lehet IPS monitora van és teljesen mások a színei mint egy TN-es emberkének vagy mások a játék beállításai. (contrast, stb)

    Annyit tudok mondani ha nem akarsz vele szenvedni, hogy tedd fel a telepítővel aztán meglátod, hogy mi lesz.
    Ha nem lesz jó akkor delete.
    De sztem közel nem lesz olyan mint a képeken. Ki tudja, hogy nem-e lettek meg Photoshop-olva azok a régi képek.
    Csak mert azóta jó pár ENB DLL kijött és elég sokat változott a grafika de azok a képek már az ENB megjelenése óta ugyan azok.

    (#16407) PeL:
    Én úgy vagyok ezzel, hogy szeretem én magam csinálni a dolgokat mert akkor látom, hogy milyen fájl hova kerül és mit ír felül meg mit nem. Esetleg a későbbi retex-nél amit én gyakran csinálok nem kell fél órát keresgélnem hanem tudom hová másoltam be a fájlokat.

    Annyiban tényleg igazad van hogy a Mod Manager-el könnyű a telepítés főleg azoknak akik nem tudnak angolul de olyan tapasztalattal mint amivel én rendelkezem ilyen program nem kell csak a modok ki be kapcsolására. Én szeretem fájlonként bepakolni a cuccot és tudom, hogy a játékban nem fog meglepetés írni mert látom, hogy mondjuk nem írtam felül egy másik modot.

    Amit én írtam az előbb, hogy a gondok azoknál vannak akik NMM-t hasznának az szimplán csak az itteni hozzászólásokból lett leszűrve.
    Manuálisan telepítve nekem még soha nem volt gondom a modokkal.
    Ha nem indult el a game akkor az 99% a mod hibája volt nem a telepítésé.

    A másik meg, hogy meg kell tanulni manuálisan modolni mert rengeteg olyan mod van amihez nincsen fomod-os telepítő ott meg majd akkor megy a nézegetés, hogy hogyan álljunk neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák