Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz genndy #21878 üzenetére

    Nagy szerencsém van,hogy nem sértettelek meg -jobban- a legelső hsz-od utàn... Màzli..

    Én hülye meg a wardrobe ajtòra gondoltam,hogy arra mondja a closed the door-t.. :-((( Téényleg! Zàrjam be az ajtòt!
    Nem hiszem el.. :-((
    Köszönöm szépen!!!

    "...mert a főszál..."

    Mostmàr biztos,hogy ez a főszàl.Eddig csak reméltem..

    "Skillek kb. 50 értéktől kezdenek jók lenni, ha perkeled is őket, azok elég sokat adnak mindig ha összejön rájuk egy-egy pont."

    Skillek,perk. Kezd picit vilàgosodni a dolog.
    Van ugye szintlépéskor egy fő pont amit a hàrom tulajdonsàgra tehetek. Magicka,health és stamina.
    Nekem ebből az utolsò kettő a legfontosabb.Eddig a stamina-ra raktam a legtöbbet (eggyel vagy kettővel többet a health-nél) a sùlyc cipelés miatt.
    Majd van egy màsik pont,a perk pont.Ezt rakhatom sok mindenre.Én leginkàbb a heavy armor és a two-handed swords-ra szoktam,de most megakadtam vmi miatt. 2-2-t ràjuk tettem,de többet vmi miatt nem lehet.
    Màr fel van halmozòdva kemény 2perk pontom,gondoltam vàrok hàtha vmi olyan dolgot fejlesztene ki amihez nagyobb szint kellene és utàna engedi majd ràjuk tenni.
    Szürke felirattal van a heavy armor és a two-handed is+persze az àgai is.Így nem tudok ràjuk rakni csak ha fehérek lesznek.

    Így viszont 50-ig biztos felviszem a kétkezest+az íjat.Ràmegy pàr napom,de nem szàmít+persze kissé unalmas is lesz,de legalàbb később kisebb gondom lesz nagyobb ellenfelekkel.Gondolom nagyobbat sebzek majd vagy vmi ilyesmi.

Új hozzászólás Aktív témák