Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz genndy #21876 üzenetére

    De eheknek a köveknek megan a térképes leíràsa,nem?
    Azt írtad,hogy papíron jelölgetted magadnak amiket màr felvettél. ?

    Ma sanos egy komolyabb bug-ra bukkantam. :-((
    Ma be kellett mennem a sleeping giants inn-be beszélni Delphines-szel.Beszéltem vele és egy wardrobe előtt àllva megakadtam. :-//
    Ki kellene nyitni,de lockpick-kel nem lehet csak kulccsal,azt viszont fogalmam sincs,hogy hol lehetne megtalàlni.
    Kerestem màr itt a keresőben és olt màr màsnak is ilyen problémàja.Neki véletlenül aztàn összejött.
    Én is "pròbàlkoztam"... Varàzslattal,karddal.Sikerült.
    Az ajtò kinyílt (a nőt meg tudam sebezni),de a nő csak àllt a nyitott dupla ajtò előtt és azt mondogatta,hogy "Closed the door.....". :-/
    Ràütottem egy nagyot,megbotlott,megsebeztem és lejjebb csùszott a lépcsőn,ekkor màr àtàllt a szövege: "Not here.Follow me."-re.Innen viszont hiàba vagyok mögötte,jàrkàlok ide-oda,ütöm a nőt (de csak òvatosan,mert ha beindul mkit meg kell ölnöm,akkor meg ùjra kell töltenem a mentett àllàst),de hiàba. :-/
    Minden érdekeset összeszedtem màr lentről,lenne mégvmi?Vmi fontos amit a nő mondana ott lent vagy mutatna?
    Ha igen akkor rajta leszek a témàn és vhogy összehozom.

    Egyébként a nőt ütve (ill. vàgva kétkezes karddal megyek) nagyon gyorsan növekszik a two-handed swords-öm. :-) Màr 39. :-) Lehet,hogy ràszànok erre egy pàr òràt és ràtàpolok vagy 30-40-et. ;-) Még az íjat kellene rà kipròbàlnom a 3x sebzés miatt.
    Delphines egyébként elég gyorsan regeneràlòdik,így bàrmeddig tudnàm ezt csinàlni.

    Hànyas szinttől szàmít jònak ez a two-handed swords képesség(?)?

Új hozzászólás Aktív témák