Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Zolás #21645 üzenetére

    Koszonom az otletet.De ha jobban belegondolunk, akkor vegulis mar teljesen felesleges (kivetel akkor, ha mondjuk egy modban meg lehetne venni az altalam hianyolt kastelyt es tornyot potom negyed, vagy fel millaert darabjat :C ), mivel ugysincs amire elkoltsd a penzed.
    Mar annyi nyersanyagom, es mindenfele marhasagom van, hogy azokra sem kell koltsek, mert mar szinte mindent megkovacsoltam beloluk, minden ott hevereszik haszontalanul, mert eladni nem tudom oket egyszerre, szerre meg unom cipelni.Mondjuk ilyenkor jol jonne az a kereskedo, aki a sok limlomot felvasarolna :D
    Egy rakas dologra nem figyeltek a keszitok, a modderek nem tudom mennyire, annyira nem jartam utanna, pl az lenne fasza, ha tudnank epiteni valahol egy fasza kis kastelyt (a la Oblivion lovagvar), es korulotte lenne kis falucska is kereskedovel, kovaccsal, javasasszonnyal, meg lennenek szolgaloid (akiket kuldetesek soran szednel ossze, azaz azok, akik felajanljak hogy csatlakozzanak ha egydul vagy) akik mondjuk ugyesen novenyeket termelnenek, meg erceket banyasznanak, vagy hozzavalokat gyujtenenek az erdoben.
    A kereskedoknel az ekszerek es egyebek, a kovacsnal meg azok a dolgok kerulnenek eladasra, amiket mi kovacsolunk, a javasasszonynal a lottyeinket arulnak az atutazoknak.
    Es amit eladnak, szepeny erszenybe rakjak, es beviszik a kastely kincstaraba, ahol helyet kapnanak a ritka cuccok a falakon, es minden egyeb ilyen dolog.Jajj, es szabonk is lehetne, akivel kulonfele tipusu (a jelenleginel sokkal valtozatosabb) oltozekeket lehetne csinaltatni, amit mint a kastely ura viselnenk.
    Ha mar szoba kerult, tud valaki valami ruha,pancel, fegyvermodot ?

Új hozzászólás Aktív témák