Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    Üdv kedves emberek!
    Segítségre lenne szükségem mivel elakadtam nem tudom mi lehet a probléma és mindent kiprobáltam már.Egy olyan problémám lenne hogy most újra telepítettem a skyrim-et az fogadt a szekeres részt után ami az elején van hogy a texturám hibás,ezt úgy értem hogy mikor leakarnak fejezni akkor a hóhér hátamögött lévő tűznek az árnyéka ugrál vagy maga a tűz ugrál meg villog össze-vissza olya mintha 2 tűz lenne egymásban és villog. :O :O :O Nem tudom mi lehet a baj,miután megjött a sárkány és menekűlök el a melletem lévő kis várba mikor az égből jönnek a meteoritok akkor az ég össze-vissza ugrál,villog mint a tűznél.Mikor be megyek hardvar-al a várba bent a gyerták is ugyan azt csinálják mint kint a tűzek :W :W Bocs de nem tudom el magyarázni mert számomra is érthetetlen.Illetve néha a betöltésnél szokott olyan lenni hogy egy lila vagy egy fekete folyadék,massza szét folyik a képernyőn bal alsó sarokból a jobb felsőig,és akkor még az írást se látom hogy pl az "orkok 2 fegyverrel a kezükben erősek" és a képet se látom ugye, és akkor betölt a játék.
    Amít biztosíthatok hogy a monitorom nem pixel hibás kizárt hogy az legyen a baj én a tört skyrim-re gyanakszom vagy az ati driveremre hogy valami nincs jól beállitva,pedig a legfrisebb programot haszálom a program szerint.Fel van telepítve a driecxt vagy mi a franc meg a vcredist is.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák