Új hozzászólás Aktív témák

  • 19sracz82

    csendes tag

    válasz westcoastog #17044 üzenetére

    Mint a többiek is mondták, jó a beavatott nehézségi szint. Ha úgy érzed, hogy a halálúrak meg a spanjaik egyelőre erősek, akkor van egy trükk... Elméletileg egy kísérővel mehetsz, illetve megidézhetsz magad mellé még egy elementált, vagy dremorát. Így ugyebár már hárman vagytok. De lehet fokozni a létszámot még egy fővel!!!!! Ha a tolvajok céhének küldijeit csinálod és ott Mercer Frey által adott küldit elvállalod, akkor lehet trükközni. Amikor elmondja, hogy találkozzatok az általa megadott helyen, (azt hiszem Hófátyol szentély) akkor oda mész. A szentély bejáratától kicsit távolabb állsz, beszédbe elegyedsz vele és végig hallgatod a szentbeszédét. Amikor azt mondja, hogy akkor te mész előre és ő követ, akkor fogod magad és lelépsz a szentélytől. Gyorsutazol bárhová s mit ad isten Drága Mercer barátod ott lesz melletted. Követ minden küldiben és besegít a mészárlásba. Elég jól nyomja, nem beszélve arról, hogy gyakorlatilag halhatatlan, max letérdel de utána úgy is kicsontol mindenkit. Ha meg ráuntál, akkor vissza a szentélyhez és aktiválod a küldijét. Kinyittatod vele az ajtót, s a végén kicsontolod. Én sokat szórakoztam velük, rendesen bandáztunk. Jordis, Mercer, Dremora herceg meg én. :D Illetve, ha olyan helyen voltunk még a lovam is beszállt a partiba. :)

    Nem az öregkor megérése, hanem a fiatalság túlélése a nagy tett! By: Én

Új hozzászólás Aktív témák