Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz Tirexi #16191 üzenetére

    Tényleg jó kis mod, de én megvárom amikor már 20-at lehet feltenni,remélem valaki megcsinálja, mert nekem 20 ujjam van. :)) Köszönöm szépen a vámpíros kódot, a cimbi majd kipróbálja, ő lett vámpír. Ahogy Mister_X mondta inkább hátrányai vannak.(Közutálat, napfény, stb.,stb....). Már eléggé előrehaladt a történetszálon és nem akart újat kezdeni, az előző mentéséhez képest meg sokat fejlődött.)
    Azért pár kérdés felötlött még így reggel:
    A Steam-nél be van kapcsolva a játék automatikus frissítése. Ez érintheti hátrányosan már letöltött modo(ka)t, pl. ha a fentebbi gyűrűs modot telepíteném?
    Hogyan lehet megcsinálni, hogy több profilom legyen egyszerre és ki tudjam választani melyik karakterrel kezdjek játékot?
    Honnan tudom meg, mások megjegyzése nélkül a játékban,minél hamarabb, hogy beteg vagyok?

    Megjegyzés: Korábban írtam, hogy nem tudtam kutyát venni. DE már nem bánom.(Maradt 500 arany.) Meeko házánál csatlakozott hozzám egy. Most már három segítőm van alapból, (Lydia, ló és a kutya,bár nem minden helyzetben számíthatok az utóbbiakra.) pedig semmilyen modot nem raktam fel személy szerint.

Új hozzászólás Aktív témák