Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tirexi #12760 üzenetére

    Nálam már 25gb a skyrim annyi modot raktam fel, de az ESM/ESP modok száma 100 alatt van. Textúrákból kerülöm az egyfilesokat, inkább válogatok mit írjon felül.
    CTD az vram és ram elfogyás miatt van legtöbbször. (max 3.2gb ramot lát, e felett elszáll a játék)
    Wire bash mod összepatchelés kötelező ennyi mod esetén, BOSS előtte utána egyből. Ismerni kell azt hogy mit csinálnak a modok, el lehet cseszni a játékot pár moddal. A nagyon béna scriptkezelés miatt sérülnek a mentések, modoknál el kell olvasni hogy uninstall esetén milyen parancsot kell beírni különben beleíródik örökre a mentésbe.
    4Gb patchet már nem kell használni, valamelyik patch (1.5?) óta.
    Nekem már megjelenés óta meglévő mentésem működik úgy ahogy pedig több száz mod ment át rajta.
    CTD nálam átlagosan óránként fordul elő, korábban 10-20 percenként dobált ki.
    Textúrákból nekem elegendő a 2048 felbontású is, 4k 8k már sok ennek a motornak azaz talán 4gb vrammal.

    Én nem okolom a fejlesztőket a CTD-kért, nekem is az a véleményem hogy már régen túlhaladtam a grafikus motor lehetőségein.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák