Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Jam=-

    őstag

    válasz cikasz #9727 üzenetére

    Nem miattad buktuk el, ne idegesítsd magad ezen. Mikor elfeküdtél nem kellett volna szétlőjük teljesen, várni kellett volna egy kört. Ez van, majd a héten megcsináljuk :)

  • Anonymus23

    veterán

    válasz cikasz #9727 üzenetére

    Ez volt az első, amikor idáig eljutottunk, én hülye néztem a widdz videót előtte párszor, és ott a rakétakonzol (is) úgy fogyott a 2000-el kevesebb sebzésű AR-jétől, mint a hóember a júliusi napsütésben.
    Ehhez képest elég szívós volt. Ha ott a helyünkön lettünk voltan heten, akkor is lehoztuk volna, mert lett volna idő, nem ezen ment el, hallgatni kellett volna Jamre, és meglett volna, de tanultunk belőle.
    Kell még neked is DPS-t és defence-t csiholni a szetteden.
    Nekem pl a tegnap esti próbálkozásból esett egy 14%-os AWD mellény, ami +3% AWD jelent (rápörgettem a jelenlegi mellényre), így kb +500-al feljebb ment az effektív sebzésem az adott P416-nál.

    Nem rajtad ment el, én láttam Marcostyle arcát, amikor ők is először beszívták ugyanezt, és már le volt lőve a dróntároló, de a konzol megszívatta őket (is) :DDD

    Semmi gond, ma újrakezdjük és meglátjuk mire jutunk, az első 3 boss már azért rutinosabb lesz, és itt is megvan már a módszer, be is gyakoroltuk ;] , szóval menni fog. Az is igaz, hogy eddig ahányszor nekimentünk ezeknek, mindig más volt a csapat.

    Nagy kár, hogy az elektronikás builded itt nem működik, gyakorlatilag az egész raid pure DPS-ről és csapatmunka/kommunikációról szól.
    Igaz a mondás, hogy a halott mob lő a legkevesebbet :K

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák