Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Bird #3648 üzenetére

    lvl30-ig felszinteződni állítólag 40 óra, szerintem a 2. és 3. karakternél ez már csak olyan 20-30 óra között lesz. Amikor már nem felfedez az ember, hanem csak körbejár, akkor azért sok órát meg lehet spórolni.

    Nekem a bétából úgy tűnt, hogy kicsit durván skáláz a játék ha többen vagytok, ketten még hagyján, de ha négyen vagytok, akkor eléggé feltolja a mobokat, és ott már nem lesz érdemes elkóborolni a többitől, mert egy kisebb őrjárat is hamar megfekteti az embert ha 4 fős coopban van az ember.
    Gyakorlatilag egyedül sokkal gyorsabban lehetett haladni legalábbis lvl8-ig.

    Div1-ben sokkal nehezebbnek éreztem ezt a részt, mivel ott még nem volt ismerős a játékmechanika, de itt közel sem jelentett akkora nehézséget mint azt vártam (mármint zárt béta alkalmával többször feküdtem meg PvE), míg itt a szinteződés alatt talán ha 3x, persze utána solo hard küldetésekben volt 1-2 kellemetlen helyzet, meg open world amikor 3 oldalról kaptak közre, akkor pikk-pakk lerendeztek (igaz akkor ott Rambóztam), de ha kicsit is figyel az ember, és elfelejti végre a Div1 fullos szettjeit, akkor nem akkora gond, főleg ha a megfelelő brandek is megvannak.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák