Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownage

    tag

    Én nagyon élvezem a bétát, nem vártam/várok a kettőtől semmi eget rengető reformot. Új pályá, új story, sok órányi új játékidő, amit eltölthetek. Alapvetően az 1-el is szívesen játszottam volna tovább, ha ahhoz adnak ki új DLC-t, map extensiont, akármit. De alapvetően jobban örülök egy újraírt motornak, chicken dance elleni igyekezetnek, anti cheatnek, így a Div 2, ha ennyit ad, én elégedett vagyok

    Ami számomra egy napi játék után egyelőre irtó bosszantó:
    Tárgyat amikor szemétnek jelölöm, emlékeim szerint D1-ben V betű után kijelölte szemétnek és egyet lejjebb ugrott a kijelölés a köv tárgynak. Most sajnos nem ugrik lejjebb :(

    Nincs O betűvel Social menü. Szerintem ez elég gáz. Kényelmes volt O betűt, majd invite-ot nyomni a baráton. Itt 2-ben baromira körülményes. Escape, Social, ott se elég simán egyet kattintani a barát nevére, hanem duplán kell, és utána jöhet az invite.

    Ami pedig szerintem a legnagyobb fail és totál átgondolatlan, az a Favorite gomb lecserélése. Éveken át megszoktuk, hogy ha valami cucc van nálunk, amire vigyázni szeretnénk, akkor hosszan nyomjuk a TAB-ot, lockoljuk és ezután nem tudjuk véletlenül szétszedni. Ez egy remek funkció. A 2-ben is létezik, csak mostantól az R betű a Favorite gomb, azzal tudjuk lockolni. Viszont nem tudom milyen elgondolás volt a fejlesztők részéről, hogy az eddig PROTECT gombként használét TAB-ot nevezik ki DECONSTRUCT gombnak, de kiváncsi leszek hány ember fogja a féltett cuccára megszokásból a TAB-ot nyomni, hogy nehogy véletlenül szétszedje, és ezzel szétszedi :P Idiótaság.

Új hozzászólás Aktív témák