Új hozzászólás Aktív témák

  • alibiman

    aktív tag

    válasz velizare #18066 üzenetére

    Most ez ma délutántól lesz?

    Azért kérdem, mert tegnap (szokatlanul) orbitálisakat szoptam Technikusként.

    Elsőnek a WP múzeumot képtelen voltam kihívásban megcsinálni. Már a második pályán folyamatosan elvéreztem. Úgy éreztem magamat, mintha egy 4 fős hősiben lennék egyedül. Nem tudom mi történt, de pár napja megcsináltam néhány küldit kihívásban, néha még csodálkoztam is, biztosan abban vagyok, mert baromi könnyű. Most meg (tegnap) valahogy átestek a ló túlsó oldalára.

    Aztán Tidal Base (NORMÁL módban!). Az utolsó pályáig egyszer sem adta be a Hard Wired szett gyengepont funkciót, szóval jó sok lőszer kellett az irtáshoz. Az utolsó pályán a fullos P-017-essel 5x löttem rá a ribancra, mire leszedte a páncél nagy részét! Utána még szinte face2face kellet vele tusakodnom, hogy megpusztuljon. Merthogy a drón itt is időnként elkövette, hogy csak állt fölöttem béna kacsaként, hiába küldtem a csajra. Technikusként, zéró páncéllal, szép volt. Én még ilyet nem láttam. :-(

    Kb. egy hete kezdtem újrajátszani, de most azt érzem, hogy hagyom a francba. Utálok kínlódni.

Új hozzászólás Aktív témák