Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz donki #169 üzenetére

    Kapisgálom:)!

    A szkill max. értékeknél és szkillhasználatnál is természetesen van hatása az alaptulajdonságoknak, jaja... (ez olyan DSA-s dolog) én azt szoktam figyelni, mennyi xp kell, hogy növeljem a skillt, ilyen pölö a herbalizmus is... aztán mikor bejönnek a spec tárgyak, amik bónuszt adnak... nem beszélve az brutál tulajdonság boostokról, abszolúte nem foglalkozom vele... egy varázslat, és kész is. A legelső dolog, amit felnyomok az az ability boost és a növényelés/állatolás... az elején sok pénz van benne. Aztán később, mikor már a ház kertjében is lehet szüretelni a termesztett növényekből, akkor már olyan mindegy mekkora a skill, hogy csak na. Ha nagyon kell alapanyag, venni is lehet... ezt arra értem, ha esetleg kipróbáltad, hogyan lehet pillanatok alatt hatalmas pénzeket csinálni némi alkímiával.
    Igazából csak azért nyomtam fel ezeket a skilleket, mert senki más nem volt alkalmasabb rá (az alaptulajdonságok, ahogy Te is mondod), na meg mert én mindig a partiban vagyok. Aztán mikor viszonylag korán már jönnek az alap boostok, na meg a spéci ásószerszámok, nyúzófityfenék, onnan már csak azért szoktam gyűjtögetni, hogy "ne maradjon semmi" a térképen... de tényleg semmi értelme, annyi a pénz, hogy csak időeltolás. Engem annyira nem zavart a dolog... ha nézed a textablakot, akkor egyébként számokkal is kiírja, mikor mivel, mennyit dob, milyen mínuszokat kapsz, miegyéb... de ezt gondolom figyelted Te is.

    Értem a "kiküldöd a gyereket" dolgot, naná... de hát tudni mi az, az egy dolog, megtalálni egy másik, aztán úgy felszedni, hogy ne sérüljön az meg egy harmadik.. pölö szarvasgomba. Na mindegy, nem akarok nagyon belemenni, engem nem zavart a dolog.

    Jahogy mmoban? Hát.. a DnD szabályrendszer is érdekes volt, DDO-t gondolom te is nyúztad legalább néhány napot-hetet.

    Én imádom ezt az egész DSA-s baromságot... a leterheltségtől kezdve a páncélok korlátozó... ááh... én is sorolhatnám:D! Ha esetleg lesz mmo belőle, én meglesem...

    szerk: és jó a második rész? Most nézettem meg haverral németben, még borsos... várom mikor esik be 10 ojró alá... szóval:)? Jó?

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz donki #169 üzenetére

    (Jameg... fegyverválasztásnál jól nézd meg, milyen skillek jöhetnek a fegyó mellé... van ott még "erős választás"... tetszett, ahogy ütőereket kerestünk emeletmagas monsztákon... elöl valaki tűri az ütést, hátulról meg mennek be a fix sebesülések... volt amelyik háromnegyed hápéval a zsebben dőlt el... vigyooor:D!)

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák