Keresés

Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Reaper #950 üzenetére

    Divo lesz a cél majd. Érdekes bakker hogy, a fiam az összes többi Bugatti-t megvette már. De a Divo az nem tetszik neki, ezért az még nincs meg. Volt amikor 9 millát farmoltam neki. :D
    Ma még is fogok tudni játszani elvileg valamennyit. Muszáj lesz Drag-et farmolnom. Kell a speedtrap-ekhez is. Folyamatosan esek vissza a Summit-on 2760. vagyok már. És a Speedtrap-en bukok nagyot.

    Látom, hogy 172k a Stingray, majd akkor megveszem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • CJ4567

    veterán

    válasz Reaper #950 üzenetére

    A sima Divo akár gyorsabb is tud lenni, mint a Divo Magma, mert jobban kanyarodik, mint a Divo Magma, viszont kicsit rosszabb a gyorsulása. (Otthon gépről tudok linkelni táblazatot erről, ha érdekel, tesztelték a HC, SR, TC autókat, és tuningok is vannak hozzajuk.) RX-re próbáld ki a Lancer Evo-t, többet nem fogod a Deltát használni. :))

    Annó április-május körül, amikor kezdtem, volt boosted score breaker rally raidre az egyik summitban, az rengeteget segített az elején, és még mindig azt használom szlalomokra. (elég vicces a 959 Raiddel a versenypályán szlalomozni :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Aktív témák