Keresés

Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz spleenszuru #1320 üzenetére

    Az a baj, hogy segítségek nélkül kb. játszhatatlanul csúszik minden, cserébe még lassú is leszel ahhoz képest, ha bekapcsolod sportra a TCS-t, és az ABS-t. Ami nekem furcsa volt, hogy tudnak csúszni a kocsik, de elég alulkormányozottnak érződik a legtöbb autó.

    Én alig játszottam a playlisteket, a grand versenyeket toltam, imádom :DDD Engem ezzel megvett kilóra a játék, goldot nem hiszem, hogy megveszem, de a standardot valószínűleg, vagy a kettő közöttit, bár egy játékra fájna annyit kiadni, mint ami a standard felett van :D

    Kicsit sajnálom, hogy az alap pályákon nincs PvP, de a grand race ötletét nem értem, hogy miért nem próbálta még ki senki. (TC2-ben ott voltak a Live Xtreme versenyek, ahhoz lehetne hasonlítani.)

    Pénzt a grand versenyek meglepően jól adnak, 100 ezret odaad ha megnyered, 6-10 percért az nem rossz. A világban megtalálható ládák is adnak már pénzt, nem csak alkatrészeket, ahogy a kihívások is simán adnak 15-20 ezreket... Én tegnap még tudtam venni az új Countach-ot a béta végére, úgy, hogy előtte valamennyivel az elektromos autó bundlet, és az A90 Suprát is megvettem, de PvP-ben láttam embereket Bolide-al és Revuelto-val szaladgálni.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Aktív témák