Keresés

Aktív témák

  • xenon2

    senior tag

    válasz Elims #1066 üzenetére

    Szerintem meg biztonsági menet. A rizikós helyeken azért visszavesz rendesen. Viszont az időeredmény meg parádés. Szoktam nézni én is ezeket a videókat. Sajnos nekem még maxos alkatrészekkel sincs ennyi nitrom,jobban fogy használat közben.

    CJ4567. Igen,az jó azzal az autóval. Még csak egyet mentem rajta,de majd próbálok menni párat,élvezetes. Sok helyen el lehet dobni.

    Reaper. Megpróbálom azt is. Escape veszett ügy kormány nélkül. Mondjuk hiba nélkül is hiányzott az első helyezetthez 1500 méter. Nem tudom hol nyert annyit.
    A pálya versenyt megint levágják motorral. Egykerekezve átugrat a falon. Mindig találnak megoldást. :)
    Próbálj meg állítani a Bugattin.Jó gépek a játékban,de hirtelen el lehet veszíteni a hátulját,le sem lehet reagálni.

    [ Szerkesztve ]

    ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

  • Reaper

    őstag

    válasz Elims #1066 üzenetére

    Igen, jól nyomja, bár én néhol más utakon járok mint ő, pl. 10%nál én jobbra megyek, nehezebb elveszni utána át a korlátokon kb lassulás nélkül. Lassú tempóval kell kitapasztalni. Plusz van egy másik levágás is, amit most nem találok sehol, egy bal kanyar, kívül belül korlát, de ha előtte lemész az útról balra, akkor akkorát dob rajtad a töltés, hogy kikerülsz vele egy szakaszt simán, csak persze legyen nitró tartalék. Én sok hibával nem igazán nagyon nyomva, csak farmolva szoktam 29-30 perces időt menni rendszeresen. Az ő ideje nagyon jó, de a Divo Magma a legjobb erre, minden más csak félmegoldás, nekem sincs meg sajna :)

    xenon2:
    Én odaadtam öcsémnek a kormányomat, egy DFP-t, mert nem tudtam igazán beállítani ehhez a játékhoz, ő meg Dirtözik meg F1ezik :)
    Én nem bosszantom az escapen magam, majd ránézek hétvégén, hogy hogy állok és ha veszélyben a platina, akkor újra nekifutok. Valamit kéne rajta állítani, talán vissza venni az előfeszítésből egy kicsit, viszont akkor meg sok helyen nem lehet befordulni full gázon vele. A Divo meg kiderült ugyanezen a pályán, hogy végre eléggé lemarad a kék változattól. Csak lestem, hogy nyúlnak elfele.
    Sajnálom, hogy a pálya versenyt megint elcsalják, kár érte, pedig kb az egyedüli olyan versenyszám, ahol nem nagyon számít a szerencse, hanem tényleg csak annyi, hogy ki a jobb, meg persze kinek vannak jobb cuccai :)

    CJ4567:
    Egyetértek, jó lenne a változatosság, bár nekem jobban hiányzik, hogy normál, street carokkal lehessen mondjuk egy NY távot lenyomni. A jó öreg TDUban is a szigetkör volt a legjobb, vagy Forza 3ban a Goliath, és ugyan a pályák megvannak, de bőven Street carból van a legtöbb a játékban, csak kb minek, ha pár perces futamok vannak csak. Mondjuk lehetne pálya versenyből is több körös, egy 50 körös nascar félét simán végig csinálnék többször, de mást is akár. Este úgyis van időm ilyenre, jó zene, tea, aztán mehet a menet :)

    szerk.: most látom megy a versengés a Veneno versenyen, akkor húzok egy kicsit a végáttételen, berakom a nitrós cuccot és rámegyek egy kicsit én is :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák